Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość? Pomoże Ci w tym Big City Broker – profesjonalny pośrednik nieruchomości

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Sprzedaż i zakup nieruchomości jest obecnie bardzo trudna. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na pomoc w tej kwestii. Dobry doradca do spraw nieruchomości jest dzisiaj na wagę złota. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura i opiekuna?

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednictwa nieruchomości?

Kiedy sprzedajesz

Sprzedający chce zwykle otrzymać jak najlepszą cenę za swoją nieruchomość, a w dodatku szybko i bezproblemowo załatwić wszystkie formalności. Dla sprzedającego zawsze najważniejszym aspektem jest cena. W przypadku samodzielnego poszukiwania kupującego często można stracić na nieruchomości, bo upływ czasu doprowadza do obniżenia jej wartości (co ma jeszcze gorsze skutki, gdy nieruchomość nie jest zadbana i niszczeje), a kiedy kupujący już się znajdzie, sprzedający może popełnić błąd i zbytnio „zejść” z ceny. W konsekwencji sprzedaż nie będzie opłacalna.

Zadaniem biura nieruchomości jest znalezienie kupującego, który postanowi kupić nieruchomość w jej faktycznej cenie rynkowej, a więc tak, by sprzedający na tym nie stracił. Dodatkowo pośrednictwo nieruchomości kompleksowo obsługuje transakcje – przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty, weryfikuje postanowienia umów i najprościej rzecz ujmując, chroni interesy sprzedających.

Kiedy kupujesz

Kupujący zawsze dąży do kupienia jak najatrakcyjniejszej (biorąc pod uwagę własne kryteria) nieruchomości za jak najniższą cenę. Często poszukiwania takiej idealnej nieruchomości są bardzo mozolne i nie przynoszą spodziewanego rezultatu. Biuro pośrednictwa nieruchomości może znaleźć taką nieruchomość dla osoby zainteresowanej zakupem. Przyszły kupujący określa swoje wymagania, a biuro na tej podstawie przeszukuje i weryfikuje nieruchomości wystawione na sprzedaż.

Kolejnym krokiem jest pełna obsługa transakcji. Na tym etapie pośrednik nieruchomości sprawdza stan prawny mieszkania lub działki, pomaga w ich ocenie i wycenie, a tym samym doradza, czy zakup wybranej nieruchomości jest dla zainteresowanego opłacalny.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

3 największe zalety współpracy z doradcą do spraw nieruchomości

Biuro nieruchomości pracuje na podstawie najwyższych standardów i w taki sposób, by sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Dzięki współpracy z doradcą oszczędzasz czas oraz pieniądze i masz gwarancję bezpieczeństwa.

1. Oszczędność czasu

Dzięki współpracy kilku pośredników nieruchomości firma może szybciej znaleźć dla Ciebie odpowiednią nieruchomość lub szybciej znaleźć kupującego dla Twojej nieruchomości.

2. Oszczędność pieniędzy

Usługi biura pośrednictwa nieruchomości wcale nie są drogie. Specjaliści zajmują się wyceną nieruchomości i negocjują ich ceny, byś mógł zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Dzięki bardzo dużej bazie nieruchomości oraz klientów poszukujących mamy możliwość wyboru najbardziej opłacalnej oferty dla obydwu stron transakcji.

3. Gwarancja bezpieczeństwa

Wiedza i doświadczenie doradców zatrudnionych w sprawdzonym i doświadczonym biurze pozwala zawrzeć korzystne umowy i uniknąć nieporozumień oraz niekorzystnych zapisów. Dokładna weryfikacja stanu prawnego nieruchomości i wszystkich kwestii formalnych jest też gwarancją uniknięcia problemów z późniejszym przekazaniem nieruchomości.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Taką sprawdzoną firmą jest Big City Broker, która działa w branży pośrednictwa nieruchomości już od 8 lat i dysponuje ofertami, dzięki którym klienci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, a w dodatku zyskać gwarancję bezpieczeństwa swoich transakcji. Firma pośredniczy w zakupie i sprzedaży domów, mieszkań, lokali handlowych i usługowych oraz gruntów na terenie Lublina, Świdnika i okolic. O tego roku firma mieści się w Galerii Gala, w Lublinie przy ul. Fabryczna 2, na III piętrze.

Jeśli chcesz szybko sprzedać lub kupić nieruchomość, skontaktuj się z biurem nieruchomości Big City Broker www.bigcitybroker.pl.

Zespół Big City Broker


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.