Chcesz przechować materiały budowlane? W Lublinie są bezpieczne magazyny

Magazyny Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka
Magazyny Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka

Ceny w sklepach rosną z dnia na dzień i dotyczy to również materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Płytki, kleje, styropian – wszystko idzie w górę nawet o kilkaset procent i ceny będą nadal rosły. Jeśli planujesz budowę i remont, możesz zaoszczędzić na materiałach – kup je teraz i przechowaj w magazynie self storage.

Magazyny self storage w Lublinie

Idea mini magazynów samoobsługowych dotarła do nas zza oceanu, gdzie taka forma przechowywania rzeczy jest bardzo powszechna. Jeśli znasz program Wojny Magazynowe, to z pewnością wiesz, o jakie magazyny chodzi. Podobne rozwiązanie mamy również w Lublinie. Przy ul. Stefczyka 30 działają samoobsługowe magazyny Przechowaj Co Chcesz o powierzchniach od 1 do 30 mkw. i możesz tam przechować wszystko, co chcesz, również materiały budowlane.

Ceny narzędzi i materiałów potrzebnych do budowy oraz remontu przez cały czas idą w górę i nic nie zapowiada spadków. Czasami jednak można znaleźć jakąś okazję, przecenę czy końcówkę kolekcji i kupić taniej panele, farbę czy narzędzia. Jeśli planujesz budowę domu lub remont mieszkania, ale czekasz na lepsze czasy, to możesz powoli kompletować materiały i przechowywać je w mini magazynie. Jeśli kupisz coś teraz, na pewno zaoszczędzisz. Wszystko wskazuje na to, że inflacja jeszcze wzrośnie i będzie tylko drożej. Jeżeli masz możliwość okazyjnego zakupu materiałów, nie wahaj się i skorzystaj z magazynu przechowajcochcesz.pl.

Magazyny Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka
Magazyny Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka

Mini magazyny – dlaczego warto z nich korzystać?

  • Mini magazyn możesz wynająć na dowolny czas, minimum to miesiąc, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wynająć go nawet na rok, przechować materiały budowlane do kolejnego sezonu i ruszyć z budową czy remontem na wiosnę.
  • Magazyny self storage są dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu – w każdej chwili masz dostęp do swojej skrytki, możesz coś dowieźć lub stamtąd zabrać i nic Cię nie ogranicza.
  • Magazyny są bezpieczne (strzeżone i monitorowane), a przy tym suche i ze stałą temperaturą oraz wilgotnością. Z powodzeniem możesz w nich przechowywać materiały wymagające szczególnych warunków, np. płyty GK, wełnę mineralną, deski czy tapety.
  • Na teren hali magazynowej mogą wejść wyłącznie klienci – nikt nieuprawniony nie ma dostępu do skrytek. Klucz zostaje u Ciebie i możesz z niego skorzystać w dowolnym momencie.
  • Na najemców czekają specjalne wózki ułatwiające przewożenie rzeczy i szerokie przejazdy, więc z łatwością przewieziesz nawet bardzo duże ładunki.
  • Przestrzenie magazynowe są dostępne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Klieci prywatni często przechowują w magazynach przedmioty sezonowe, meble i sprzęt sportowy, a firmy magazynują swój towar, aktywa i dokumentację.

Szukasz bezpiecznego magazynu w pobliżu? Skorzystaj z oferty schowków Przechowaj Co Chcesz. Obserwuj aktualności na profilu Facebooku www.facebook.com/profile.php?id=100057612971222.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.