Chcesz odebrać dowód osobisty? 5 listopada Wydział Spraw Administracyjnych będzie czynny krócej

Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2
Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2

W piątek (5 listopada) Wydział Spraw Administracyjnych w Urzędzie Miasta Lublin będzie działało tylko do godziny 12.00 – informuje magistrat. Skrócenie czasu pracy związane jest z koniecznością wykonania prac technicznych.

W piątek mniej czasu na odbiór dowodu osobistego

Od 7 listopada zostaną wdrożone nowe rozwiązania techniczne pozwalające na wydawanie dowodów osobistych zawierających drugą cechę biometryczną, tj. odciski palców. Ze względu na konieczność wdrożenia nowego systemu, w piątek (5 listopada) obsługa interesantów Urzędu Miasta Lublin w zakresie dowodów osobistych będzie możliwa do godz. 12.00.

W nowym dowodzie – poza odciskami palców (w warstwie elektronicznej) i odręcznym podpisem właściciela dowodu (w warstwie graficznej), będzie też kilka innych dostrzegalnych zmian. Pojawi się m.in. oznaczenie państwa członkowskiego (na tle flagi Unii Europejskiej). Szczegóły: Nowe dowody osobiste w 2021: od kiedy? Wiemy, jak wyglądają [zdjęcie]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.