Chcesz coś przechować? Przy ul. Stefczyka powstał nowy magazyn samoobsługowy

Magazyn self-storage Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka
Magazyn self-storage Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka | materiały prasowe

Chcesz coś bezpiecznie przechować, ale w mieszkaniu nie ma już miejsca? Masz sztuczną choinkę i ozdoby świąteczne, sprzęt muzyczny, a może towar, który sprzedajesz w swoim sklepie? Te i inne przedmioty możesz przechować w magazynie typu self-storage przy ulicy Stefczyka 30 w Lublinie.

Nowe mini magazyny przy Stefczyka 30

Firma Przechowaj Co Chcesz specjalizująca się w wynajmie powierzchni magazynowych otworzyła w Lublinie kolejny samoobsługowy magazyn – tym razem przy ulicy Franciszka Stefczyka 30. W obiekcie dostępne są magazyny o powierzchniach: 1m2, 2m2, 3m2, 4m2, 6m2, 8m2 i 12m2 dostosowane do zróżnicowanych potrzeb.

Do tej pory firma Przechowaj Co Chcesz udostępniała magazyny przy ul. Smoluchowskiego, ale zainteresowanie małymi powierzchniami magazynowymi było tak duże, że spółka zdecydowała się na uruchomienie drugiego obiektu w innej części miasta.

W magazynie do dyspozycji wszystkich Klientów są specjalne wózki magazynowe do transportowania rzeczy oraz podjazd aż pod sam budynek, dzięki czemu przenoszenie rzeczy jest zdecydowanie prostsze i szybsze. Magazyny typu self-storage są dostępne dla Klientów 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę, a przy tym zapewniają bezpieczne przechowywanie przedmiotów o różnym charakterze.

Magazyn self-storage Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka
Magazyn self-storage Przechowaj Co Chcesz przy ul. Stefczyka | materiały prasowe

W magazynie self-storage możesz przechowywać dowolne przedmioty, np. ubrania, zabawki, dekoracje, meble i sprzęt sportowy, a nawet produkty żywnościowe. Usługa przechowywania jest skierowana głównie do mieszkańców osiedli Sławin, Czechów, Kalinowszczyzna i Ponikwoda oraz dla osób z Elizówki, ale mogą z niej skorzystać również pozostali mieszkańcy Lublina i okolicznych miejscowości.

Zalety mini magazynów:

  • W obiekcie przez cały czas utrzymywana jest dodatnia temperatura i niska wilgotność powietrza, dzięki czemu można w nich przechować nawet bardzo delikatne przedmioty.
  • Każdy Klient dostaje indywidualny kod do magazynu oraz zamyka swój schowek własną kłódką (można ją nabyć na miejscu), przez co może go otworzyć w dowolnym momencie.
  • Magazyn jest monitorowany przez całą dobę i dostępny wyłącznie dla osób posiadających w nim swoje skrytki.
  • Każdy z mini magazynów jest oddzielnym zamkniętym pomieszczeniem gwarantującym możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania rzeczy, których nie chcesz lub nie możesz trzymać w domu.
  • Wielkość magazynu można dobrać do swoich indywidualnych preferencji i tym samym zaoszczędzić pieniądze.

Kiedy warto skorzystać z mini magazynu?

Z magazynów self-storage mogą z powodzeniem skorzystać osoby, które nie dysponują komórkami lokatorskimi lub mają je zbyt małe w stosunku do potrzeb. Self-storage to alternatywa dla piwnicy w bloku. Kiedyś własna komórka lokatorska była standardem, ale dziś – w nowym budownictwie – bardzo często rezygnuje się z poziomu -1 ze względów ekonomicznych. Alternatywą dla osób nieposiadających komórki czy garażu są zewnętrzne mini magazyny, w których każdy może przechować różne rzeczy: przedmioty, których się na co dzień nie używa, meble na czas remontu mieszkania, ale też sprzęty RTV czy towar zakupiony do firmy.

Dowiedz się więcej o magazynach na stronie https://przechowajcochcesz.pl/.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.