Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie. Ostatni moment na zgłoszenie drużyny!

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | fot. organizator

Już po raz piąty w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany w w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich zmaganiach, każda z drużyn w ramach wpisowego ma przygotować paczkę żywnościową.

Bychawskie Centrum Kultury, wzorem ubiegłych lat, organizuje turniej dzikich drużyn w piłkę halową. Warunkiem udziału w turnieju jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 150 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane w ten sposób dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin.

Jest to piąta edycja tych zawodów. Poprzednie cieszyły się ogromną popularnością, która przewyższyła nasze oczekiwania. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z rożnych miast województwa lubelskiego, przez co musieliśmy rozłożyć zmagania piłkarzy na dwa dni. W tamtym roku po ciężkim boju wygrała drużyna Janusze Futsalu”  – wyjaśniają organizatorzy.

Dzięki tej inicjatywie w ubiegłym roku zebrano bardzo dużą ilość produktów żywnościowych. Podczas nadchodzącej imprezy, organizatorzy liczą na pobicie tego rekordu. Tym samym pomoc otrzyma więcej potrzebujących.

Tegoroczny turniej piłki halowej odbędzie się 14-15 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 10 grudnia 2019 r. bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, mailowo: [email protected] bądź pod nr. telefonu 81 566 01 24.

Patronat nad wydarzeniem objęła nasza Redakcja. Serdecznie zapraszamy!

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | fot. organizator


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.