Castorama otwarta w każdą niedzielę. Market budowlany jako placówka pocztowa

Kolejka w markecie budowlanym Castorama | fot. Facebook / NSZZ Solidarność w Castorama Polska

Do grona sklepów otwartych w każdą niedzielę dołączył Castorama. Dzięki podpisanej umowie w marketach budowlanych będzie można odebrać także przesyłki.

Castorama otwarta w niedzielę

Castorama stała się placówką pocztową, dzięki czemu może obsługiwać klientów także w niedziele niehandlowe. Od 24 października w 73 marketach budowlanych sieci pojawiła się możliwość nadawania i odbioru przesyłek pocztowych. Placówki te czynne są w godzinach 10:00-18:00. Jednym z marketów jest ten zlokalizowany w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej.

Przypomnijmy, że od 2022 roku w niedziele niehandlowe będą mogły być otwarte te sklepy, które świadczą też usługi pocztowe, jeśli przychody z tej działalności przekroczą 40 proc. przychodów danej placówki. Więcej: Prezydent podpisał ustawę uszczelniającą zakaz handlu w niedziele. Nowe przepisy od 2022 roku

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.