Casting do Talent Show w Tarasach Zamkowych. Gwiazdą imprezy będzie Dawid Kwatkowski

162173427
Na koniec wielkiego finału o godz. 18.00 odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego

W ostatni weekend wakacji, Tarasy Zamkowe organizują casting dla wszystkich nastolatków do Talent Show. Uczestnicy będą mieli szansę na pokazanie swojego talentu innym i wygranie atrakcyjnych nagród. Występy ocenią gwiazdy estrady i młodzieżowi idole: Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Cichopek i Dawid Kwiatkowski.

Zapisy na casting odbędą się już 29 sierpnia od godz. 11.00 w Tarasach Zamkowych na placu eventowym na parterze, a casting ruszy w samo południe!

Dzień później, w niedzielę 30 sierpnia, na scenie zobaczymy 10 najlepszych finalistów. Ich występy oceni jury w składzie: Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Cichopek oraz Dawid Kwiatkowski, które wybierze trzech zwycięzców.

Nagroda główna to Apple MacBook Air, a uczestnicy finału otrzymają atrakcyjne zestawy prezentowe. Na koniec wielkiego finału, około godz. 18.00, odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego.

W Talent Show zorganizowanym w Tarasach Zamkowych może wziąć udział każdy nastolatek, który odkrył w sobie talent do śpiewu, tańca, aktorstwa, tańca czy innych pasji i zaprezentuje je przed zgromadzoną publicznością. Konkurs przeznaczony jest dla uczestników w wieku 12 – 16 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TZ_plakat Talent Show

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.