Carrefour wprowadzi się do Galerii Olimp w miejsce dawnej Almy

carrefour galeria olimp lublin
carrefour galeria olimp lublin

W czerwcu Carrefour otworzy delikatesy premium w Galerii Olimp. Zajmie miejsce dawnej Almy, która zamknęła swój sklep jesienią ubiegłego roku.

 

Lokal po zlikwidowanych delikatesach Alma w Galerii Olimp został wynajęty nowemu najemcy. Jest nim Carrefour Polska, którego sklep będzie inny, niż pozostałe placówki tej sieci w Lublinie.

 

Supermarket Carrefour w Galerii Olimp będzie w Lublinie trzecim w Polsce sklepem w tym formacie. Wnętrze sklepu będzie się wyróżniać designerskimi i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarówno oferty handlowej, jak i marketingu czy digitalizacji. Jak na razie sieć nie chce zdradzić co znajdziemy w lubelskim sklepie klasy premium.

 

Supermarket Carrefour w Galerii Olimp zajmie powierzchnię 2 200 mkw. Otwarcie supermarketu jest zaplanowane na koniec maja.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.