Carnaval Sztuk-Mistrzów trwa! [ZDJĘCIA]

IMG 20150724 1135571

Carnaval Sztuk-Mistrzów trwa w najlepsze, a my przedstawiamy państwu zdjęcia i zachęcamy do zobaczenia na żywo gwiazd z całego świata.

Carnaval Sztukmistrzów to jedna z najlepiej rozreklamowanych imprez na Lubelszczyźnie. Billboardy w największych polskich miastach, spoty w telewizji i wielotysięczne nakłady na reklamę. Koszt całego przedsięwzięcia to 1 600 000 złotych. Tegoroczna VI edycja Carnavalu Sztukmistrzów zaplanowana jest na dni 23-26 lipca.

Nowością w tym roku jest Cyrk Podwórkowy, który przemierza dzielnice Lublina od 19 lipca. Czterech Artystów, osiem dzielnic, kilka dziedzin kuglarskich i cały Lublin pełny wrażeń artystycznych i śmiechu. To mieszkańcy zadecydują, które miejsca w dzielnicy będą odpowiednie do organizacji wydarzenia, a podejmowane inicjatywy pozwolą stworzyć wyjątkowe wydarzenia kulturalne skierowane do szerokiej grupy odbiorców zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zachęcamy do przesyłania własnych zdjęć na [email protected] oraz na FanPage spottedlublin.pl

 Fot. Spotted Lublin / zdjęcia czytelników

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.