Carnaval Sztuk-Mistrzów 2014 – PROGRAM

Przed nami piąta odsłona Carnavalu Sztuk-Mistrzów, która rozpocznie się 24 lipca w Lublinie. Na 4 dni miasto przeistoczy się w żywą scenę, której aktorami będą gwiazdy światowej sceny nowego cyrku oraz mieszkańcy i goście Lublina. V Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie obfituje w nowe wydarzenia i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, dla widzów w każdym wieku.

Tegoroczny Carnaval Sztuk-Mistrzów to ponad 100 wydarzeń – przedstawień ulicznych, pokazów namiotowych oraz inicjatyw specjalnych jak całodzienny, otwarty Klub Festiwalowy na Błoniach pod Zamkiem i muzycznych- codzienne koncerty 21-osobowej orkiestry „De Fanfare van de Eerste Liefdesnach”.

Prezentujemy cały program imprezy:

Środa 23.07
12.00 – 20.00 Konferencja „Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej” Teatr Stary

Czwartek 24.07
10.00 – 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
10.00 – 20.00 Konferencja „Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej” Teatr Stary
15.00–21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna Plac pod Trybunałem
20.00 Wielka Parada Kuglarska (w kierunku Muszli koncertowej) Plac Łokietka
21.30 Prometeusz Spektakl akrobatyczno-taneczny Muszla Koncertowa
22.00 – 24.00 Klub festiwalowy Błonia pod Zamkiem

Piątek 25.07
10.00 – 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
10.00 – 16.00 Konferencja „Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej” Teatr Stary
11.00 – 17.00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie Błonia pod Zamkiem
11.00 – 17.00 Europejskie Centrum Bajki Błonia pod Zamkiem
15.00 – 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna Plac pod Trybunałem
16.00 – 16.20 Ikeda Yosuke „Rhythm” Deptak
16.00 – 16.40 Andrea Fidelio „On Air” Pl. Łokietka
16.00 – 16.40 Karcocha „Urban Imbalance„ Plac Litewski
16.00 – 16.50 Animal Religion „Indomador” Namiot, Błonia pod Zamkiem
16.00 – 19.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Plac Litewski
16.00 – 21.00 Cabinet Fatalia „Fatalia´s Hypnotic Pendulum” gabinet dziwności Plac pod Trybunałem

Sobota 26.07
10.00 – 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
11.00 – 13.00 Kreators – „Sztukmistrz” 2×45 min, 20min przerwy Teatr Stary
11.00 – 17.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Plac Litewski
11.00 – 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie Błonia pod Zamkiem
11.00 – 17.00 Europejskie Centrum Bajki Błonia pod Zamkiem
14.00 – 16.00 Kreators „Sztukmistrz” 2×45 min, 20min przerwy Teatr Stary
15.00 – 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna Plac pod Trybunałem
16.00 – 16.40 Karcocha „Urban Imbalance„ Plac Litewski
16.00 – 16.40 Andrea Fidelio „On Air” Deptak
16.00 – 16.40 La Sbrindola Pl. Łokietka
16.00 – 16.40 Compagnie du Grand Frisson „Crache Coeur” Pl. Po Farze
16.00 – 16.50 Che Cirque „Jump” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
16.00 – 21.00 Cabinet Fatalia „Fatalia´s Hypnotic Pendulum” gabinet dziwności Plac Litewski
16.50 – 17.30 Karel Casier „REDtheCAT” Plac Litewski
17.10 – 17.30 Ikeda Yosuke „Rhythm” Deptak
17.10 – 17.40 Aerial Manx Pl. Łokietka
17.10 – 17.40 Bandit Queen Circus – Kafri Coctail “The Kitchoen Show” Plac pod Trybunałem
17.10 – 17.40 Okidok „Slips Experience” Pl. Po Farze
17.30 – 18.00 Acrojou „Frantic” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
17.40 – 18.20 Cie Balltazar „The balls of Balltazar” Plac Litewski
18.00 – 18.30 Ikeda Yosuke „Rhythm” Pl. Po Farze
18.20 – 19.00 Andrea Fidelio „On Air” Pl. Łokietka
18.20 – 19.00 Fundacja Sztukmistrze – „Szafa Show” Plac pod Trybunałem
18.30 – 19.10 Bandit Queen Circus – Kafri Coctail “The Kitchoen Show” Deptak
18.40 – 19.20 Karcocha „Urban Imbalance„ Plac Litewski
19.00 – 20.00 The Mind Travellers Teatr Stary
19.10 – 19.50 Compagnie du Grand Frisson „Crache Coeur” Pl. Po Farze
19.20 – 20.00 Aerial Manx Plac pod Trybunałem
19.30 – 20.00 Ikeda Yosuke „Rhythm” Deptak
19.30 – 20.00 Okidok „Slips Experience” Pl. Łokietka
19.30 – 20.30 O’Kejos „Garbage show” Namiot, Błonia pod Zamkiem
20.00 – 20.40 Che Cirque „Jump” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
20.30 – 21.00 Acrojou „Wheelhouse” Deptak
20.30 – 21.10 La Sbrindola Pl. Łokietka
20.30 – 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert Pl. Po Farze
21.00 – 21.40 Fundacja Sztukmistrze – „Szafa Show” Plac pod Trybunałem
21.00 – 22.00 „Małpa też Człowiek” wirydarz Centrum Kultury w Lublinie
21.00 – 22.00 The Mind Travellers Teatr Stary
21.00 – 22.30 Galapiat „Marathon” Błonia pod Zamkiem
21.30 – 22.30 Les Lendemains „Les Pepones” Pl. Zamkowy
22.00 – 24.00 Klub festiwalowy Błonia pod Zamkiem

Niedziela 27.07
10.00 – 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
10.00 – 16.00 Europejskie Centrum Bajki Błonia pod Zamkiem
11.00 – 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie Błonia pod Zamkiem
12.00 – 13.00 The Mind Travellers Teatr Stary
13.00 – 18.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Plac Litewski
14.00 – 15.00 The Mind Travellers Teatr Stary
15.00 – 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna Plac pod Trybunałem
16.00 – 16.30 Ikeda Yosuke „Rhythm” Deptak
16.00 – 16.40 La Sbrindola Pl. Łokietka
16.00 – 16.40 Karcocha „Urban Imbalance„ Plac Litewski
16.00 – 16.50 Che Cirque „Jump” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
16.00 – 21.00 Cabinet Fatalia „Fatalia´s Hypnotic Pendulum” gabinet dziwności Plac Litewski
16.30 – 17.10 Bandit Queen Circus – Kafri Coctail “The Kitchoen Show” Plac pod Trybunałem
17.00 – 17.40 Karel Casier „REDtheCAT” Plac Litewski
17.10 – 17.40 Aerial Manx Pl. Łokietka
17.30 – 18.00 Acrojou „Frantic” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
17.30 – 18.00 Ikeda Yosuke „Rhythm” Pl. Po Farze
18.00 – 18.30 Okidok „Slips Experience” Plac Litewski
18.00 – 18.40 Bandit Qeen Circus – Kafri Coctail “The Kitchoen Show” Deptak
18.00 – 18.50 „Powrót Sztukmistrza” Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN Plac pod Trybunałem
18.00 – 20.00 Kreators „Sztukmistrz” 2×45 min, 20min przerwy Teatr Stary
18.10 – 18.40 Andrea Fidelio „On Air” Pl. Łokietka
18.30 – 19.10 Compagnie du Grand Frisson „Crache Coeur” Pl. Po Farze
18.40 – 19.20 Karcocha „Urban Imbalance„ Plac Litewski
19.00 – 19.30 Ikeda Yosuke „Rhythm” Deptak
19.00 – 19.50 Che Cirque „Jump” Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
19.00 – 20.00 O’Kejos „Garbage show” Namiot, Błonia pod Zamkiem
19.10 – 19.50 La Sbrindola Pl. Łokietka
19.30 – 20.10 Fundacja Sztukmistrze – „Szafa Show” Plac pod Trybunałem
19.50 – 20.30 Cie Balltazar „The balls of Balltazar” Plac Litewski
20.00 – 20.40 Andrea Fidelio „On Air” Deptak
20.00 – 20.40 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert Pl. Po Farze
20.10 – 20.40 Okidok „Slips Experience” Pl. Łokietka
20.30 – 21.00 Aerial Manx Plac pod Trybunałem
20.30 – 21.30 ,,Małpa też Człowiek” wirydarz Centrum Kultury w Lublinie
20.30 – 22.00 Galapiat „Marathon” Błonia pod Zamkiem
21.00 – 23.00 Kreators „Sztukmistrz” 2×45 min, 20min przerwy Teatr Stary
21.10 – 21.40 Acrojou „Wheelhouse” Deptak
21.20 – 22.00 Fundacja Sztukmistrze – „Szafa Show” Plac pod Trybunałem
22.00 – 24.00 Klub festiwalowy Błonia pod Zamkiem

program Carnaval Sztuk-Mistrzów
program Urban Highline Festival 2014

materiały organizatora


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.