Było Tesco, będzie Netto. W przyszłym tygodniu Netto otworzy dwa sklepy w woj. lubelskim

Netto
Netto | fot. materiały prasowe

W przyszłym tygodniu otwarcie dwóch nowych sklepów Netto na Lubelszczyźnie, we Włodawie i w Terespolu.

Otwarcie Netto we Włodawie i w Terespolu

Transformacja Tesco ruszyła 16 marca 2021 r. wraz z wydaniem przez UOKiK ostatecznej zgody na przejęcie 301 sklepów i dwóch centrów dystrybucji Tesco przez Salling Group, właściciela sieci Netto.

Dotychczas Netto swoje sklepy uruchomiło już w kilku miastach woj. lubelskiego: Międzyrzecu Podlaskim, Łukowie, Dęblinie, Opolu Lubelskim i Biłgoraju. W przyszłym tygodniu do tych miast dołączy Włodawa i Terespol.

Pierwszy sklep Netto we Włodawie zlokalizowany jest przy ulicy Korolowskiej 27, w miejscu dawnego Tesco i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22. Otwarcie Netto we Włodawie zaplanowano na czwartek, 20 stycznia o godz. 8:00.

Natomiast Netto w Terespolu mieści się przy ulicy Kard. Stanisława Wyszyńskiego 3-5, również w miejscu dawnego Tesco. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. Otwarcie Netto w Terespolu zaplanowano na czwartek, 20 stycznia o godz. 8:00.

W najbliższym czasie Netto otworzy się także w Lubartowie przy ulicy Lubelskiej 84, w budynku dawnego Tesco. Czytaj więcej: Netto otwiera kolejne dwa sklepy w woj. lubelskim. Nowe sklepy w miejscu Tesco

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A kiedy netto powstanie w Chełmie na miejscu dawnym Tesco netto na ulicy lwowskiej 24 jeszcze w Chełmie

  2. Netto w Chełmie nie będzie, uznali że Tesco w Chełmie przynosiło straty za duze

  3. Nie będzie Netto bo budynek po Tesco jest za duży. Tam jest ok7000m2.Podobno interesuje się tym Auchan.