Netto otwiera kolejne dwa sklepy. Nowe sklepy w miejscu Tesco

Netto
Netto | fot. materiały prasowe

W lutym sieć Netto planuje otwarcie dwóch kolejnych sklepów w województwie lubelskim. Nowe sklepy Netto otworzą się w miejscach, gdzie jeszcze do niedawna działały markety Tesco.

Otwarcie Netto w Rykach i Lubartowie

Market Netto przy ul. Słowackiego 20B (dawny market Tesco) w Rykach jest już prawie gotowy. Otwarcie sklepu zaplanowano na czwartek, 10 lutego o godz. 8:00. To pierwszy sklep tej sieci w Rykach. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22.

Natomiast Netto w Lubartowie mieści się przy ulicy Lubelskiej 84, również w miejscu dawnego Tesco. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. Otwarcie Netto w Lubartowie zaplanowano na czwartek, 24 lutego o godz. 8:00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.