Było czerwone, ale nie zamierzał hamować. Wyczyn kierowcy BMW na ukraińskich tablicach

Kierowca BMW z Ukrainy przejechał na czerwonym świetle
Kierowca BMW z Ukrainy przejechał na czerwonym świetle | fot. czytelnik Tomasz

Rozpędzone BMW na ukraińskich rejestracjach na czerwonym świetle przejechało tuż przed autem pana Tomasza, który miał w tym momencie zielone światło. Na nagraniu widać, że o mały włos nie doszło do wypadku.

Szokujące zachowanie kierowcy z Ukrainy

Do zdarzenia doszło w środę (9.03) około godz. 9.15 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Do naszej redakcji napisał pan Tomasz, który prosił o udostępnienie nagrania przedstawiającego zachowanie kierowcy samochodu marki BMW na ukraińskich tablicach, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Zajście nagrała kamera zamontowana w aucie pana Tomasza. Na nagraniu widać, jak jadące al. Unii Lubelskiej od strony Zamku, BMW na ukraińskich numerach wjeżdża na skrzyżowanie z ul. Zamojską, w czasie, gdy dla jego kierunku pali się czerwone światło. Gdyby nie czujność pana Tomasza, doszło by do zderzenia pojazdów.

„Samochód na ukraińskich tablicach w Lublinie przybywa, a ich kierowcy sprawiają wrażenie nieobliczalnych. Sytuacje jak z filmu widuję kilka razy dziennie” – komentuje pan Tomasz i udostępnia nam nagranie z tej sytuacji. Na nagraniu widać inną datę, ponieważ resetuje się ona po każdym wyłączeniu kamery od zasilania.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, widząc pojazdy poruszające się na zagranicznych tablicach rejestracyjnych, w szczególności Ukrainy, których w ostatnim czasie porusza się znacznie więcej na naszych drogach.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.