Był największym dmuchanym parkiem rozrywki w Polsce. Teraz komornik wyprzedaje jego wyposażenie

BOUNCE Lublin | fot. Damian Gerhand

W październiku odbędzie się licytacja wyposażenia największego dmuchanego parku rozrywki w Polsce, który mieścił się przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie.

Licytacja dmuchanego parku rozrywki

Bounce Lublin – tak nazywał się największy w Polsce dmuchany park rozrywki, który przed 11 miesięcy funkcjonował na terenie parku handlowego Tatary, przy ul. Mełgiewskiej 2A w Lublinie.

W lipcu 2019 r. obiekt nieoczekiwanie został zamknięty, a klienci z zakupionymi biletami przez Internet pozostali na lodzie, ponieważ nie dało się ich zwrócić. Pisaliśmy o tym: Dmuchany park rozrywki Bounce został zamknięty

Po ponad dwóch latach od zamknięcia parku przyszedł czas na licytację wyposażenia zajętego przez komornika. W skład wyposażenia wchodzi konstrukcja dmuchana, nagłośnienie oraz meble. Cena wywoławcza dmuchanego placu zabaw wynosi 216 tys. zł (szacunkowa wartość 288 tys. zł).

Licytację zaplanowano na 15 października.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.