By dokończyć układanie asfaltu, na dwa dni zamkną ulicę

Remont ul. Nałkowskich
Remont ul. Nałkowskich | fot. Miasto Lublin

Remont ul. Nałkowskich wchodzi w decydująca fazę. Kierowcy muszą się przygotować, że na czas układania ścieralnej warstwy asfaltu drogą nie będzie można przejechać.

AKTUALIZACJA 17.05.2021
► Zmiana terminu zamknięcia ul. Nałkowskich. Wszystko przez pogodę

Zamknięcie ul. Nałkowskich

W związku z trwającym remontem ul. Nałkowskich, w dniach 18-19 maja w godzinach 7.30-21.00 będą wykonywane prace polegające na układaniu warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Tym samym ul. Nałkowskich zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

We wtorek (18 maja) nieczynna będzie dla kierowców jezdnia ul. Nałkowskich od skrzyżowania z ul. Woronieckiego do ul. Żeglarskiej. Z kolei w środę (19 maja) drogowcy zamkną odcinek ul. Nałkowskich od ul. Romera do skrzyżowania z ul. Woronieckiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.