Burze podczas meczu Polska – Słowacja. Parasolki na stadion nie wniesiesz

parasol e1497615298901

Jeżeli prognozy pogody się sprawdzą, to podczas dzisiejszego meczu Euro U21 2017 w Lublinie można spodziewać się burzy, albo sporego deszczu. Warto wiedzieć, że na stadion z parasolem nie wejdziesz.

 

Gdy o 20.45 na Arenie Lublin Polska zacznie grać ze Słowacją, można spodziewać się nie tylko opadów deszczu, ale także burz. Dlatego kibice, którzy chcą oglądać mecz powinni odpowiednio się przygotować.

 

Aktualny komunikat meteorologiczny wskazuje, że w godzinach popołudniowych i wieczornych przez województwo lubelskie przejdą burze z przelotnymi opadami deszczu (do 25 mm).

 

W związku z powyższym Lokalny Komitet Organizacyjny UEFA EURO U21 2017 prosi wszystkich sympatyków piłki nożnej, którzy planują obejrzeć spotkanie Polska – Słowacja z trybun stadionu Arena Lublin, by w odpowiedni sposób zabezpieczyli swoje bilety przed zmoknięciem.

 

– Ewentualne uszkodzenie kart wstępu może spowodować nieprawidłowy odczyt wydrukowanego na nich kodu kreskowego, a tym samym problemy z przekroczeniem bram wejściowych – czytamy w oficjalnym komunikacie. Warto jednocześnie przypomnieć, że zgodnie z regulaminem wydarzenia wydrukowane wejściówki należy mieć przy sobie na wypadek kontroli aż do zakończenia meczu.

 

Organizatorzy apelują jednocześnie, by kibice zrezygnowali z zabierania na stadion parasoli i zdecydowali się przybyć na obiekt w wierzchnich okryciach przeciwdeszczowych. Osoby z parasolami nie będą wpuszczone na stadion.

 

Zobacz listę przedmiotów, których nie wniesiesz na stadion – link

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.