Burger Drwala od dziś (22.11) dostępny w kilku restauracjach McDonald’s w Polsce

Restauracja McDonald's
Restauracja McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Oficjalnie premiera kanapki Burger Drwala w restauracjach McDonald’s będzie miała miejsce w środę 24 listopada. Są jedna wyjątki. Od dziś Drwal jest dostępy w kilku restauracjach w Polsce.

Drwal w McDonald’s na dwa dni przed premierą

Wielu klientów McDonald’s z niecierpliwością czeka na premierę kanapki Burger Drwala, która wróci do menu restauracji McDonald’s w środę 24 listopada. Klienci będą mieli do wyboru 5 różnych wariantów kanapki Drwala: z wołowiną, podwójną wołowiną, żurawiną, kurczakiem oraz wersję na ostro.

Zobacz także: Drwal 2021 w McDonald’s. Od kiedy Burger Drwala w McDonalds? CENA, SKŁAD, RODZAJE

McDonald’s zrobił niespodziankę dla fanów Drwala. Kanapka pojawiła się w restauracjach McDonald’s na dwa dni przed oficjalną premierą. Kanapkę Drwala od dziś (22 listopad) można kupić w kilku restauracjach McDonald’s w Polsce. Lista adresów:

  • McDonald’s Warszawa ul. Łopuszańska 2
  • McDonald’s Warszawa ul. Wiertnicza 35
  • McDonald’s Mogilany ul. Krakowska 24A

Sieć McDonald’s Polska nie poinformowała o takiej akcji. Informacja o dostępnej kanapce Drwala przekazali klienci restauracji. Kanapka Burger Drwala w pozostałych restauracjach McDonald’s w Polsce będzie dostępna od 24 listopada.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.