W niedzielę w miejscowości Bukowice 37-latek wyjeżdżając z łuku drogi potracił stojącą na poboczu pieszą. Kobieta zmarła na miejscu. Kierowca był pijany.
Do zdarzenia doszło około godz. 18:25 w miejscowości Bukowice, gm. Leśna Podlaska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW, 37-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, wyjeżdżając z łuku drogi doprowadził do zderzenia z pieszą.
Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, gdzie najechał na stojącą kobietę. Po tym auto uderzyło w ogrodzenie posesji. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowana 87-latka, zmarła na miejscu zdarzenia.
W trakcie zdarzenia mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do aresztu.
Dodaj swój komentarz