Budżet obywatelski: Ratujmy psiaki i kociaki. Czas ucieka

Już za chwilę poznamy zwycięskie projekty drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Lublina na rok 2016. Każdy z nich w mniejszym lub większym stopniu dotyka naszych wspólnych interesów. Jako mieszkańcy możemy wybrać dwie inicjatywy w kategoriach projektu małego i dużego – proporcjonalnie do wagi sprawy jaka porusza lub jest dla nas istotna.

My już zadecydowaliśmy. Nasze uznanie zdobył pomysł ludzi wielkiego serca i czynu, którzy bezgranicznie poświęcają się dla potrzebujących istot. Wspólnie stajemy przed ogromną szansą polepszenia ich losu i jakości życia. Jak to zrobić? Wystarczy zagłosować na projekt Budżetu Obywatelskiego „ZwierzoLublin D-39″.

Link do głosowania online:

Mały gest, wielkie zmiany. Jak mówią sami organizatorzy: ,,To dzięki wam możemy zrobić coś WIELKIEGO.” Nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści, które obserwować będziemy latami.

zwierzolublin

Plan projektu Zwierzolublin D-39 zakłada:

– stworzenie profesjonalnego patrolu interwencyjnego złożonego z inspektorów ds. ochrony zwierząt, który będzie reagował na wszelkie przejawy okrucieństwa wobec zwierząt;

– sfinansowanie sterylizacji 3.000 psów i kotów, w tym tych posiadających właścicieli, ale także kotów wolnobytujących;

– umieszczenie 54 estetycznych kocich domków wraz z właściwym oznakowaniem w dogodnych lokalizacjach dzielnic naszego miasta;

– oznakowanie psów posiadających właścicieli za pomocą 2.000 identyfikatorów i 600 chipów;

– przeprowadzenie kampanii edukacyjnej, która zwiększy świadomość mieszkańców naszego miasta na temat prawidłowego funkcjonowania zwierząt, poszanowania ich praw i postępowania w nagłych zdarzeniach.

Wszystko zależy od Ciebie. Wesprzesz? Śpiesz się, głosowanie trwa do 10.10. 2015r.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.