Budowa S19 pod Lublinem. Ten odcinek będzie gotowy jeszcze w tym roku. Zobacz wideo z drona

Budowa MOP Radawiec i MOP Zemborzyce w ciągu S19
Budowa MOP Radawiec i MOP Zemborzyce w ciągu S19 | fot. GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prezentuje najnowsze zdjęcia z prac przy budowie S19 na odcinku od Lublina do Niedrzwicy Dużej. Zobacz wideo z drona.

Kiedy otwarcie S19 Lublin – Niedrzwica Duża?

Na blisko 12-kilometrowym odcinku S19 od obwodnicy Lublina do Niedrzwicy Dużej zaawansowanie prac przekroczyło 88 proc. Na całej trasie położono już bitumiczną warstwę wiążącą.

Obecnie trwają prace przy układaniu ostatniej warstwy nawierzchni, tzw. ścieralnej, montowane są bariery, powstają MOP-y (MOP Zemborzyce i MOP Radawiec), budowane jest odwodnienie i oświetlenie drogowe.

Prace, jak zapewnia wykonawca, idą zgodnie z harmonogramem. Udostępnienie drogi kierowcom planowane jest na przełomie III i IV kwartału tego roku.

Zobacz wideo z drona

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.