Budowa Ikea Lublin. Zamknęli część al. Spółdzielczości Pracy. Budują wiadukt

Ikea Lublin al. Spółdzielczości Pracy
Ikea Lublin al. Spółdzielczości Pracy

Od czwartku kierowcy poruszający się al. Spółdzielczości Pracy będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Część jezdni zamknięta dla ruchu. Trwa budowanie zjazdu do centrum IKEA.

 

Od dzisiaj zamknięta zostania na odcinku 700 m. Dwukierunkowy ruch będzie odbywał się na jezdni zachodniej, czyli kierujący będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu. Wyjeżdżający z miasta będą się poruszać po przeciwnej stronie. Powód? IKEA zaczyna budować wiadukt zjazdowy do swojego centrum.

 

Zwężenie rozpoczyna się przed salonem Mercedesa aż do tabliczki informującej o granicy administracyjnej Lublina. Dojazd do ul. Dębowej odbywać się będzie poprzez ul. Dożynkową.

 

Takie utrudnienia mają obowiązywać do końca marca, kiedy to jezdnia prowadząca w stronę Elizówki zostanie ponownie otwarta. Od kwietnia przez około miesiąc zamknięty ma być podobny odcinek jezdni dla wjeżdżających do Lublina. Taka organizacja powinna potrwać do czerwca.

 

Otwarcie sklepu Ikei zaplanowane jest na trzeci kwartał tego roku.

fot. Marcin Tarkowski / Piximo.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.