Brutalnie pobili znajomego. Na koniec oddali w jego stronę kilka strzałów z wiatrówki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za dotkliwe pobicie znajomego. Dodatkowo jeden z nich oddał w jego stronę kilka strzałów z wiatrówki.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednej z miejscowości gminy Izbica. Z ustaleń policjantów wynika, że 22 i 34-latek pobili swojego znajomego. Sprawcy kopali i bili go po głowie. Dodatkowo 22-latek oddał w kierunku pokrzywdzonego kilka strzałów z wiatrówki.

Po zdarzeniu 46-latek trafił do szpitala specjalistycznego w Lublinie z licznymi obrażeniami ciała. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów, sprawcy, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia, zostali zatrzymani chwilę później i osadzeni w policyjnym areszcie.

W piątek Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca. Za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chwali się, że autor artykułu nie użył w odniesieni do wiatrówki słowa broń.

  2. Śmiech na sali ,a za 10 gram ziela ,3 miechy aresztu i do 10 lat .Polska