Brutalne pobicie w Zamościu. Ofiara zmarła w szpitalu

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pomimo wysiłków lekarzy w szpitalu zmarł 45-letni mieszkaniec Zamościa. To ofiara brutalnego pobicia, do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę w Zamościu.

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę przy ul. Gminnej w Zamościu. Policjanci otrzymali informację od załogi karetki pogotowia, że doszło tam do brutalnego pobicia mężczyzny.

Na miejscu mundurowi zastali zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy 45-letniemu mieszkańcowi Zamościa. Wstępne ustalenia policjantów wskazywały, że został on zaatakowany przez młodych mężczyzn.

Poszkodowany został do szpitala. W sobotę dyżurny zamojskiej komendy poinformowany został o jego zgonie.

W związku ze sprawą policjanci zatrzymali dwóch mężczyzna w wieku 24 i 27 lat. Trwa wyjaśnianie szczegółów i okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.