Brudna, ciepła woda na Czubach. To wynik awarii

woda zlew odplyw kran
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkańcy dzielnicy Czuby zaalarmowali nas, że z ich kranów leci brudna, ciepła woda. O tym przypadku zostały powiadomione służby LPEC, który ujawniły i usunęły awarię.

Brudna woda w kranie

Jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na naszej grupie, że występują u niego w mieszkaniu przy ul. Jutrzenki problemy z ciepłą wodą. Mianowicie woda ta zmieniła kolor na żółty, brązowy, rdzawy, beżowy. Intensywność koloru wody zależała od ilości spuszczonej wody.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które odpowiada za dostarczanie ciepła i ciepłej wody na terenie Lublina potwierdziło, że w podstacji przy ul. Różanej doszło do niewielkiej awarii, którą udało się już usunąć. Problemy z brudną, ciepłą wodą mieli mieszkańcy m.in. ul. Jutrzenki, ul. Różanej, ul. Stokrotki.

LPEC przekazało, że problemy ze zmianą koloru ciepłej wody mogą wystąpić do godz. 20. Wszystko zależy od mieszkańców, którzy muszą spuścić ciepłą wodę do momentu, kiedy ta przybierze normalną barwę.

Zobacz także: Przerwa w dostawie ciepła w Lublinie. Które ulice i jak długo bez ciepłej wody i ogrzewania?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Witam..Ciepła woda jest bardzo droga i kto pokryje koszty wylanych mszescirnnych brudnej wody do kanału