Browar Perła nie jest już sponsorem Motoru Lublin. „Stronom nie udało się porozumieć”

Perła Browary Lubelskie
Perła Browary Lubelskie | fot. Dominik Wąsik

Lubelski browar Perła zakończył współpracę sponsorską z klubem piłkarskim Motor Lublin. W oświadczeniu czytamy, iż stronom nie udało się porozumieć w sprawie warunków umowy.

Perła wycofała się ze sponsoringu Motoru Lublin

„Motor Lublin S.A. i Perła – Browary Lubelskie S.A. informują, że w toku przeprowadzonych negocjacji, stronom nie udało się porozumieć w sprawie warunków zawarcia umowy sponsorskiej na sezonie 2022/2023, tym samym dotychczasowa współpraca z dniem 1 września 2022 r. została zakończona” – czytamy w oświadczeniu firm.

Firmy zdecydowały o nieudzielaniu informacji na temat okoliczności, które zadecydowały o nieprzedłużeniu współpracy.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Brawo Perła nie ma co wyrzucać pieniędzy w błoto. W przyszlym roku kopaczy czeka spadek do 3 ligi to wstyd dla Lublina

  2. Ta peowska banda robi wszystko byw Lublinie nie było piłki nożnej na sensownym poziomie.