Broda mile widziana, czyli II Lubelski Zlot Brodaczy

II Lubelski Zlot Brodaczy | fot. organizator

Po sukcesie I Lubelskiego Zlotu Brodaczy przyszedł czas na kolejną edycję. Będzie można porozmawiać o brodach i napić się z innymi brodaczami piwa.

Nieważne ile masz lat, nieważne skąd jesteś, nieważne czy masz brodę do pasa czy trzy kłaki na twarzy. Ważne, ze broda jest częścią Ciebie. Organizatorzy Lubelskiego Zlotu Brodaczy po sukcesie pierwszego zlotu brodatych zapraszają na kolejną edycję.

Gośćmi zlotu będą m.in. firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji brody. – Będzie okazja, żeby uzupełnić swoje zapasy i porozmawiać z ekspertami w tej dziedzinie. A przede wszystkim, żeby usiąść, wypić piwo i pogadać w brodatym gronie – zachęcają organizatorzy.

Na uczestników czekają: testy kosmetyków do brody, loterie z nagrodami, fachowe porady związane ze strzyżeniem, okazja do darmowego strzyżenia oraz stoika partnerów. Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka karmy i pieniędzy, które przekazane zostaną na rzecz Schroniska dla zwierząt w Lublinie.

II Lubelski Zlot Brodaczy odbędzie się w sobotę, 12 maja w Pubie u Szewca przy ul. Grodzka 18. Początek o godz 14.00.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Uwielbiam brodaczy, brody, wąsy….kręcą mnie. Czy mogę tez orzybyc na zlot. Mam tylko taki maciupenki meszek ??