Brawurowa jazda młodego kierowcy w audi. Jechał 171 km/h w terenie zabudowanym

audi kierownica
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Młody kierowca audi na trzy miesiące stracił prawo jazdy, otrzymał mandat i punkty karne. Wszystko za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 121 km/h.

W niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 824 w miejscowości Głusko policjanci z opolskiej drogówki zatrzymali kierującego audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 121 km/h. Kierowcą okazał się być 24-latek z gminy Opole Lubelskie, który jechał z prędkością 171 km/h, pomimo że znaki drogowe wskazywały na ograniczenie dopuszczalnej prędkości jazdy do 50 km/h.

Za brawurą jazdę kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a jego konto trafiło 10 punktów karnych. Teraz 24-latek przez najbliższe 3 miesiące odpocznie od kierowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy kierowca po przekroczeniu dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.