Brał udział w bójce. Rozpoznajesz go?

68 132620
Poszukiwany sprawca pobicia przy ul. Braci Wieniawskich | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny ze zdjęć, który brał udział w bójce pod jednym ze sklepów przy ul. Braci Wieniawskich.

Policjanci z V komisariatu poszukują mężczyzny, który wziął udział w bójce przy ul. Braci Wieniawskich. Doszło do niej w nocy pod jednym ze sklepów, pod którym spotkały się dwie grupy osób. Doszło między nimi do wymiany słownej a następnie do bójki.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ze zdjęć brał udział w bójce i pobiciu innego mężczyzny, który również w nocy zjawił się pod sklepem przy ul. Braci Wieniawskich.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach z kamery monitoringu proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym V komisariatu Policji pod nr tel. 81 535 47 00. Informację można przekazać anonimowo.

68 132622
Poszukiwany sprawca pobicia przy ul. Braci Wieniawskich | fot. KMP Lublin
68 132621
Poszukiwany sprawca pobicia przy ul. Braci Wieniawskich | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie no zajebiste zdjęcia, chłopak nie podobny do nikogo… Łapcie teraz każdego z chłopakow podobnych do niego, niech ściąga bluzkę i poznacie po tatuażu na piersi ? innego pomysłu nie mam