Brak studentów i sytuacja epidemiczna. Restauracja zamknięta po 8 latach działalności

Restauracja Masala przy ul. Nadbystrzyckiej zamknięta po 8 latach działalności
Restauracja Masala przy ul. Nadbystrzyckiej zamknięta po 8 latach działalności

Działająca od 8 lat restauracja Masala przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie zamknęła się na stałe. To efekt przedłużającego się lockdownu i braku pieniędzy na opłacenie bieżących zobowiązań.

Masala przy ul. Nadbystrzyckiej zamknięta

Kolejna lubelska restauracja została zamknięta. Dołączyła do grona innych zamkniętych kultowych lokali. Chodzi o restaurację Masala mieszczącą się przy ul. Nadbystrzyckiej, nieopodal Politechniki Lubelskiej. W lokalu podawano głównie pizzę z pieca opalanego drewnem, kebaby i burgery.

Właściciele restauracji Masala poinformowali o zamknięciu lokalu na stałe. Jest to spowodowane brakiem studentów i obecną sytuacją epidemiczną.

„Z dniem dzisiejszym lokal MASALA przy ul. Nadbystrzyckiej 30 zostaje zamknięty na stałe. Wirus i brak studentów nas wykończył. Dziękujemy Wam za te 8 lat” – czytamy w komunikacie.

Lokal, w którym działała restauracja, został wystawiony na sprzedaż.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I tak wykończą wszystkich. PLANdemia w całej okazałości…. Po nich przyjdą po ciebie.