Brak ciepłej wody. Ponownie zamkną baseny Aqua Lublin i Strefy H2O

AquaLublin Mosir MarcinTarkowski piximo 10 e1449164597681
Aqua Lublin - Basen Olimpijski Lublin | fot. Marcin Tarkowski - www.piximo.pl

Przez pół dnia nieczynne będą w piątek baseny Aqua Lublin oraz pływalnia Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich. Wszystko przez prace prowadzone przez LPEC w rejonie ul. Piłsudskiego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie informuje, że w związku z usterką sieci w rejonie al. Piłsudskiego i odłączeniem węzła cieplnego przez LPEC w Lublinie powodującym brak dostawy ciepłej wody do obiektów Aqua Lublin i Strefa H2O, pływalnie będą nieczynne w piątek (20 kwietnia) od rana do godz. 14:00.

– Po zakończeniu prac przez LPEC i włączeniu dostaw ciepła należy ponownie zapewnić odpowiednią temperaturę wody w basenach, jak i powietrza w obiektach – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Pozostałe obiekty MOSiR w tym rejonie (m.in. Saunarium Aqua Lublin, siłownia FitGym Complex, Hala im. Niedzieli) będą funkcjonowały normalnie.

– Pragniemy podkreślić, że zamknięcie obiektów jest konieczne z przyczyn od nas niezależnych. Jednocześnie przepraszamy naszych Klientów za powstałe utrudnienia – wyjaśnia Bednarczyk.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.