Brak bezpiecznej odległości powodem kolizji autobusu z osobówką

policjant, samochód
fot. KPP Krasnystaw

51-letni obywatel Ukrainy, kierujący autobusem marki MAN nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego marki Skoda i doprowadził do zdarzenia drogowego.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń

Dziś (2 maja), tuż przed godziną 6:00 oficer dyżurny krasnostawskiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na krajowej 17 w miejscowości Zakręcie.

Tam, jak ustalono, doszło do zdarzenia z udziałem autobusu i samochodu osobowego. 51-letni obywatel Ukrainy, kierujący autobusem marki MAN poruszał się w stronę Lublina za samochodem marki Skoda, którym kierował 21-letni mężczyzna. Niestety 51-latek nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego, w wyniku czego najechał na jego tył.

Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Jak wykazało badanie alkomatem, obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący autobusem został ukarany mandatem.

autobus, kolizja
fot. KPP Krasnystaw

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.