Borelioza – sprawdź, czy jesteś zdrowy lub naturalnie pozbądź się tej choroby

kleszcz borelioza leczenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Borelioza – chyba każdy z nas słyszał chociaż raz to określenie, ale czy wiesz na pewno, jak poważna jest to choroba i jakie niesie ze sobą konsekwencje? Możesz mieć boreliozę, nawet o tym nie wiedząc, bo objawy są często mylone z innymi schorzeniami.

Borelioza – co to za choroba?

Borelioza to choroba przenoszona przez kleszcze. Boreliozę często nazywana też „chorobą z Lyme” i jest ona schorzeniem zakaźnym powodowanym przez bakterie Borrelia burgdorferi bytujące w jelitach kleszczy.

Z szacunkowych danych wynika, że w Polsce zachorowaniu na boreliozę co roku ulegają dziesiątki tysięcy ludzi. Po ugryzieniu przez kleszcza (często nawet niewyczuwalnym) w 40-60% przypadków na skórze pojawia się rumień w kształcie pierścienia.

Człowiek zarażony boreliozą cierpi na chroniczne zmęczenie i bóle głowy, porażenie nerwu twarzowego, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, zapalenie stawów i wiele innych dolegliwości. Objawy są na tyle niecharakterystyczne, że często myli się je z innymi chorobami. Najgorsze jest jednak to, że nie ma szczepionki, która mogłaby chronić przed tą poważną chorobą.

kleszcz borelioza rumień leczenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zbadaj się pod kątem występowania boreliozy

Jedną ze skutecznych metod wykrywania boreliozy jest biorezonans magnetyczny – niemedyczna metoda wykrywania chorób oraz przywracania organizmu do stanu homeostazy. Dzięki testowi na boreliozę i inne choroby odkleszczowe można dowiedzieć się, czy organizm nie cierpi z powodu obecności chorobotwórczych bakterii.

Jeśli wynik badania okaże się pozytywny (wykaże boreliozę), można podjąć odpowiednie kroki w celu pozbycia się choroby i to również z wykorzystaniem metody biorezonansowej.

Mimo iż biorezonans jest poddawany ogromnej krytyce ze strony środowiska medycznego, nie można mu odmówić skuteczności. Odsetek pozytywnie zakończonych terapii jest naprawdę bardzo duży, a jakość życia ludzi kurowanych metodą biorezonansu znacznie się poprawia.

Koszt wykonania testu na boreliozę to zaledwie 90 zł. W ramach tego testu bada się obecność w organizmie różnych typów bakterii borelia, a także chlamydiozy, bartonellozy, toksoplazmozy i innych, w sumie aż dwudziestu chorobotwórczych patogenów.

GERHAND Gabinet Reklama 12
Gabinet Biorezonansu Lublin Lotnicza 5

Terapia boreliozy biorezonansem w Lublinie

Jeśli test potwierdzi chorobę, możliwe jest podjęcie natychmiastowej terapii składającej się z minimum 10 zabiegów, z których każdy trwa 60 minut. Co ważne, tego typu terapia nie jest w żaden sposób obciążająca dla organizmu, ani nie wiąże się z bólem czy żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Ważne! Czas leczenia uzależniony jest od czasu zarażenia i objawów.

Każdego miesiąca zgłasza się do mnie przynajmniej kilka osób, które podejrzewają u siebie boreliozę i w większości przypadków testy potwierdzają obecność choroby. Przeprowadzenie dokładnej terapii jest w takich przypadkach koniecznością, bo borelioza może być bardzo niebezpieczna w skutkach” – mówi Sylwia Danielewicz, właścicielka gabinetu biorezonansu przy ul. Lotniczej 5.

GERHAND Gabinet Reklama 40
Sylwia Danielewicz, właścicielka Sylwia Danielewicz Gabinetu Biorezonansu i Estetyki Lotnicza 5

Oczywiście można się poddać terapii boreliozy z zastosowaniem antybiotyków, ale nie w każdym przypadku taka terapia będzie wskazana. Część osób wykazuje dużą nietolerancję w stosunku do antybiotyków, a ich przyjmowanie bywa groźne między innymi w przypadku drożdżycy lub problemów z układem pokarmowym. Biorezonans może być doskonałą terapią uzupełniającą lub jedyną terapią wspomagającą organizm w walce z chorobą.

Zarówno test, jak i terapię boreliozy można przeprowadzić w Gabinecie Terapii Naturalnych Sylwii Danielewicz w Lublinie przy ulicy Lotniczej 5. Szczegóły zabiegów oraz pełny cennik gabinetu znajdują się na stronie www.biorezonans-lublin.pl.

W gabinecie przy ulicy Lotniczej 5 można też wykonać zabiegi odchudzające i uśmierzające ból, a także masaże i terapię antynikotynową pozwalającą rzucić palenie już po jednej wizycie. Biorezonans jest też fantastyczną metodą diagnozowania alergii pokarmowych, wspomagania terapii w nerwicy czy depresji oraz walki z nałogami, między innymi z alkoholizmem oraz uzależnieniem od słodyczy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie biorezonansu w Lublinie, obserwuj stronę www.facebook.com/BiorezonansLublinLotnicza.

GERHAND Gabinet Reklama 14

GERHAND Gabinet Reklama 52

GERHAND Gabinet Reklama 45

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.