Bliżej i bezpieczniej. Nowy przystanek przy Felicity

Bliżej i bezpieczniej. Nowy przystanek przy Felicity - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek został uruchomiony nowy przystanek autobusowy na al. Witosa. Usytuowany jest naprzeciw centrum handlowego Atrium Felicity.

Nowy przystanek na al. Witosa obsługuje linie nr 14, 55 i N2, jadące w kierunku Felina. Przystanek mieści się naprzeciwko centrum przy tunelu i otrzymał nazwę Witosa-Felicity 01.

Przystanek będzie dużym udogodnieniem, ponieważ chcąc dostać się do galerii, pasażerowie musieli wysiadać kilkaset metrów od centrum handlowego. Dodatkowo piesi musieli przejść przez przejście dla pieszych, które słynęło z częstych potrąceń.

Teraz piesi nie będą musieli przechodzić przez jezdnię, obok przystanku znajduję się przejście podziemne. Żeby zapobiec przechodzeniu przez jezdnię, na pasie zieleni zostały zamontowane barierki.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.