Black Friday w Outlet Center Lublin!

10806408 817815428284057 1432850695331504346 n

Już w nadchodzący piątek 24 listopada w Outlet Center Lublin czeka Was wyjątkowy dzień zakupowego szaleństwa. Niezwykle popularna w USA akcja ponownie zawita również do Outlet Center. 

 

Black Friday, czyli Czarny Piątek to w Stanach Zjednoczonych dzień największych wyprzedaży, jednodniowych okazji oraz zniżek.

 

Black Friday dotarł także do Polski, w tym również do Outlet Center. Możemy się spodziewać mega promocji, atrakcyjnych rabatów i niespodzianek, niemal we wszystkich sklepach w Outlet Center. Specjalne okazje czekają na was w sklepach odzieżowych, sportowych, sklepach z gospodarstwem domowym czy w strefie gastronomicznej.

 

Tego dnia galeria Outlet Center będzie wyjątkowo otwarta już od godziny 8:00 rano! Już od samego rana czekamy na klientów, którzy będą mogli skorzystać z mega rabatów!

 

Zapamiętaj 24 listopada Black Friday – Czarny Piątek, już od godz. 8:00 w Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej 16D, Lublin! Lista szczegółowych promocji będzie dostępna już wkrótce na stronie galerii!

BF 2017 tło fb

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Oczywiście żadnych konkretów. Promocja jak z Media Expert CAŁY czas najniższe ceny…lol