Black Friday 2021 AliExpress: kody promocyjne na zakupy w Czarny Piątek

aliexpress strona zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kody promocyjne AliExpress Black Friday 2021 – lista zniżek i informacje na temat promocji na AliExpress na Czarny piątek. Zweryfikowane i działające kody rabatowe.

Black Friday 2021 – ALIEXPRESS: kody rabatowe, kupony, promocje, oferty

AliExpress przygotowuje wielkie wyprzedaże na Black Friday 2021. Z jakich zniżek będzie można skorzystać, na czym polegają kody na Black Friday 2021 na AliExpress i inne informacje dla klientów znajdziesz w tym materiale.

Kody z okazji Black Friday 2021 na AliExpress zaczną obowiązywać od czwartku 25 listopada od godz. 9:00. Ich kumulacja wypada w Black Friday 26 listopada, a wyprzedaże w tym serwisie potrwają do soboty 27 listopada.

Przypomnijmy, że Czarny Piątek w tym roku przypada w piątek 26 listopada 2021 r. Jeśli chodzi o szczegóły promocji na AliExpress, zgodnie z informacją podaną na stronie, będą one obowiązywać na wybrane artykuły, a zniżki mogą sięgać nawet 60%.

Black Friday na Aliexpress. Lista kodów rabatowych

AliExpress nie udostępniło jeszcze listy kodów rabatowych, które będą obowiązywać w trakcie wyprzedaży Black Friday 2021. Gdy lista kuponów zostanie opublikowana, na pewno kody pojawią się tutaj.

[MATERIAŁ AKTUALIZOWANY]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.