Black Friday 2015. Zobacz, gdzie kupisz najtaniej. Okazje i promocje [PRZEGLĄD]

Black Friday by Powhusku e1448571419710
Zakupowy szał podczas Black Friday | fot. wikipedia

Black Friday uznawany jest za początek najgorętszego zakupowego sezonu w roku. Choć najmocniej świętowany jest w Stanach Zjednoczonych, to z roku na roku coraz bardziej popularny staje się także w Polsce.

Black Friday, czyli Czarny Piątek to w Stanach Zjednoczonych dzień wielkich obniżek i szalonych zakupów przypadający po Święcie Dziękczynienia. Ta akcja inauguruje sezon świątecznych zakupów. Powoli wkracza ona do także do Polski, co można zaobserwować na przykładzie wielu sklepów.

Tradycyjnie w Black Friday sklepy odnotowują rekordowe zyski. W ubiegłym roku w ciągu doby ok. 130 mln Amerykanów zrobiło zakupy o wartości ok. 50 mld dolarów. Każdy konsument wydał więc średnio 380 dolarów. Jak każdego roku, największą popularnością cieszyła się elektronika – telewizory, komputery i konsole do gier. W Stanach Zjednoczonych zniżki spod znaku Black Friday sięgają nawet do -70%.

Czarny piątek po polsku

W tym roku Czarny Piątek przypada na 27 listopada. Z tej okazji także niektóre polskie sieci organizują wyprzedaże i promocje. My natomiast postanowiliśmy się rozejrzeć jak rzecz ma się w Polsce, czy u nas dostępne są dziś ciekawe promocje, a jeśli tak to gdzie…

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zapraszamy do nas na selito.pl (szczególnie Panie) i dobiura.com – u nas kupisz: laminatory, bindownice, niszczarki, walizki, pendrivy, świeczki, lampki, ręczniki – wszystko potrzebne do biura i domu – dzisiaj z rabatem 10%!

  2. Obkupiłam się jak głupia małymi czarnymi w tzw. Czarny Piątek w outlet center, haha 😀 Oby więcej takich akcji.