Biuro Obsługi Mieszkańców zamknięte do odwołania. Powód? Uszkodzony sufit

Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Wolskiej
Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Wolskiej | fot. Miasto Lublin

Obsługa mieszkańców w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Kleeberga zostało zawieszona do odwołania. Powodem jest uszkodzony sufit, który uniemożliwia bezpieczne przyjmowanie interesantów.

BOM przy Kleeberga zamknięty

Od 21 kwietnia do odwołania nieczynne będzie Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Kleeberga 12a w Lublinie. Tymczasowe zawieszenie obsługi mieszkańców w tej lokalizacji wynika z awarii w lokalu, w którym mieści się biuro.

„W lokalu przy ul. Kleeberga 12a, w którym mieści się Biuro Obsługi Mieszkańców, doszło do uszkodzenia konstrukcji sufitu podwieszanego. Aktualnie trwa ustalanie przyczyny tej sytuacji” – wyjaśnia Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Odbiór dowodów osobistych, w sytuacji gdy wnioski złożono w BOM przy Kleeberga 12a, będzie możliwy od 22 kwietnia w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Wieniawskiej 14.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.