Bilety MPK Lublin za złotówkę? Wiemy, jak je kupić!

IMG 20160929 111319 e1481549140338
Autobus przegubowy linii 10 MPK Lublin | fot. Dominik Wąsik

Pasażerowie w Lublinie mogą nabyć kilkadziesiąt tysięcy biletów komunikacji miejskiej z rabatem. Korzystając z aplikacji mobilnej, można kupić bilet za 1 zł.

 

Żeby kupić bilet za 1 zł, trzeba spełnić dwa warunki. Przede wszystkim trzeba mieć smartfona z zainstalowaną aplikacją mPay. Drugi – to dodanie karty płatniczej do aplikacji mobilnej.

 

Zakup biletu przez aplikację jest prosty. W mPay wybieramy najpierw miasto (aplikacja działa nie tylko w Lublinie), a następnie zaznaczamy bilet, który chcemy kupić.

 

– Bilety za złotówkę to zachęta do zmiany przyzwyczajeń związanych z płatnościami za podróżowanie – informuje Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay SA. – Wystarczy jeden zakup przez komórkę, aby spowodować przejście na tę formę płatności już na zawsze. Wygoda i szybkość tego rozwiązania jest po prostu bezkonkurencyjna – dodaje Orzechowski.

 

Na promocję mPay przeznaczyło 80 tys. zł. Bilety za 1 zł będą dostępne do czasu wyczerpania tej puli bądź do końca roku. Biorąc pod uwagę, że mPay jest dostępne w wielu miastach, to warto się pospieszyć i skorzystać z okazji.

 

mPay to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, z której można korzystać w Lublinie od 2009 roku.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Yyyy… A wy nie rozumiecie że żyją na tym świecie też osoby starsze. Nie mówię o babeczkach po 70tce. Ale trochę młodszych które żyją normalnie bez internetu i kart płatniczych. I jak one kupią bilety? Używacie mózgów czy tylko myślicie o sobie? Ja rzadko mam pieniądze na karcie więc też ta głupota mnie nie interesuje . Pieniądze to gotówka a nie wyimaginowana zapłata zbliżeniowo itp.

  1. W kiosku, biletomacie? Przychodzi mi na myśl stare chińskie powiedzenie: „Baba bez bolą dostaje pierdolca „

  2. babeczki po 70 jeżdżą za free
   a poza tym to nie jest PRZYMUS tylko oferta dobrowolna

   pozdrawiam

  3. A poza tym portal o tym pisze, jako o propozycji – a nie o pryzmusie – nie chcesz nie korzystasz i po temacie.

  4. No to masz problem…Bo obecnie większość ludzi preferuje płatność kartą i niewiele to kogo obchodzi że jakaś Grażyna nie lubi gotówki bo „hurr durr wyimaginowane piniendze”…Nie masz gotówki na karcie? płać 3.20 lub tam 1.60 w kiosku. Ja sobie pojeżdżę za złotówkę 😉

  5. To Twój wybór że płacisz gotówką. A to sprawa mPay że robi taka promocje. Więc po co ta krytyka. Nikt nie blokuje możliwość płatności gotówką.

 2. Niestety to nie działa poprawnie
  Nie tylko ja nue mogłam kupić biletu za 1 zł w rezultacie jechałam na gapę
  Aplikacja się powiesiła a zakup nie został zrealizowany mimo ze „portmonetka” była zasilona.

 3. Czy „karta płatnicza”, ktorej dodanie jest warunkiem skorzystania z promocji to jakakolwiek karta płatnicza (debetowa) czy moze tylko kredytowa?