Biletomaty Lublin. Gdzie można kupić bilety komunikacji miejskiej?

Biletomat ZTM w Lublinie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Biletomaty Lublin. Można je znaleźć w pojazdach komunikacji miejskiej, kioskach i głównych punktach przesiadkowych w całym mieście.

 

W Lublinie aktualnie znajduje się 35 biletomatów stacjonarnych i aż 251 sztuk mobilnych w pojazdach komunikacji miejskiej.

 

W biletomatach stacjonarnym mamy możliwość płatności monetami, banknotami oraz kartą płatniczą. Tutaj kupimy bilet czasowy, ale też doładujemy swój bilet okresowy.

 

W biletomatach mobilnych kupimy tylko bilety czasowe. W celu ich nabycia potrzebne będą nam monety, bo tylko nimi możemy płacić w takich biletomatach. Jednym wyjątkiem są pojazdy przewoźnika Warbus, które mają możliwość płatności kartą.

 

Kolejną możliwością nabycia biletu są kioski, w których kupimy bilety czasowe.

 

Gdzie w Lublinie kupię bilet ZTM?

Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił >mapę< punktów sprzedaży biletów.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.