W sobotę odbędzie się bieg uliczny "1317 metrów na urodziny Lublina"

Zdjęcie ilustracyjne

Już z najbliższą sobotę odbędzie się bieg „1317 metrów na urodziny Lublina”.

 

Bieg uliczny „1317 metrów na urodziny Lublina” organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „Zarembiacy” Dom Rodzinny nr 4 w Lublinie. Trasa biegu liczy ok. 1317 metrów i nawiązuje do roku nadania praw miejskich Lublinowi przez króla Władysława Łokietka.

 

 

Trasa została wytyczona w wąwozie na os. „Czuby”. Punkt startowy będzie umiejscowiony nieopodal Pomnika Straconych Więźniów Zamku Lubelskiego na Rurach, a meta za wiaduktem biegnącym przez ul. Filaretów.

 

W imprezie może wziąć udział każdy, kto ukończył 12 rok życia. Dla najszybszych biegaczy organizator biegu – Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „Zarembiacy”- ufundował pamiątkowe puchary i medale.

 

Swój udział w biegu można zgłaszać na adres: [email protected] lub w biurze otwartym od godziny 12.00 na miejscu wydarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.