Biedronki czekają na dostawę Słodziaków. Pracownicy mają dość pytań o maskotki

Brak maskotek Słodziaków w Biedronkach | fot. czytelniczka Paulina

Wielu dzieci i ich rodziców czeka na dostawę maskotek Słodziaków do Biedronek. Pracownicy tracą cierpliwość od codziennych pytań klientów o termin dostawy maskotek.

Jak zapewnia Jeronimo Martins, właściciel sieci sklepów Biedronka, maskotki „Gang Słodziaków” powinny już znajdować się w większości sklepów. Dzisiaj pytając pracowników kilku Biedronek w Lublinie usłyszeliśmy, że taka dostawa do nich nie dotarła i nie wiedzą kiedy będzie.

– „Akcja Gang Słodziaków cieszy się dużą popularnością. Do rąk naszych klientów trafiło już ponad 6 mln Słodziaków. W związku z tak dużym zainteresowaniem akcją zamówiliśmy dodatkowe pluszaki” – mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Maskotki miały pojawić się ponownie w sklepach w ciągu „kilku tygodni” od zakończenia akcji wydawania naklejek. Okazuje się, że w niektórych sklepach pojawiły się już w środę 28 listopada i w czwartek 29 listopada. Ich ilość to po kilkanaście sztuk na każdy sklep.

Pierwotnie promocja zakładała, że zabawki można będzie odbierać do 2 grudnia, czyli do najbliższej niedzieli. Biedronka jednak zapowiada, że termin ten zostanie wydłużony

– „W kolejnych tygodniach do naszych sklepów trafią kolejne dostawy pluszaków. Będą one dostępne do wyczerpania zapasów – mówi przedstawicielka Jeronimo Martins” – mówi Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka.

Jedna z Biedronek w Lublinie miała już dość pytań klientów o planowaną dostawę maskotek i postanowiła wywiesić karteczkę w miejscu, gdzie powinny się znajdować maskotki [zdjęcie poniżej].

Brak maskotek Słodziaków w Biedronkach | fot. czytelniczka Paulina

Widzieliście w którejś z Biedronek w Lublinie dostawę Słodziaków?

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. powinni zrobic tak jak ze swiezakami, robili liste i potem kazdy dostal, kpina ostra!! nie mam ochoty codziennie zjezdzac cale miasto w poszukiwaniu slodziakow!

  2. A może trzeba zbojkotować sklepy, wtedy przypomną sobie o nas inie będziemy jeździć po wszystkich sklepach

  3. dostałam wiadomość tzn listę sklepów gdzie będą słodziaki pojechałam rano do biedronki ,no i ponoć było kilka zajączków o rano ,nie jestem w stanie pilnować sklepu od 7 rano to są kpiny

  4. To czysta kpina z dzieci i rodziców !!! W żadnej biedronce nie ma ani słodziaków ani książki cz2