Biedronka. Zrób zakupy za 600 złotych, a dostaniesz… pluszową maskotkę

W sklepach sieci Biedronka ruszyła akcja „Gang Świeżaków”, w ramach której można zdobywać pluszaki symbolizujące owoce i warzywa. Aby zdobyć jedną z maskotkę trzeba na zakupy w Biedronce przeznaczyć co najmniej 600 zł.

W ramach nowej akcji promocyjnej za jednorazowe zakupy powyżej 40 zł w sklepach Biedronka będą przyznawane punkty w formie naklejek, które można naklejać na karcie kolekcjonerskiej. Za jednorazowe wydanie 40 zł dostaje się jeden punkt, a po jednym można też dostać za korzystanie z karty Moja Biedronka, kupienie owoców lub warzyw oraz produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł.

Za 60 punktów, co oznacza zrobienie zakupów za 600 zł, można odebrać w Biedronce Świeżaka, który zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Jeśli wydamy dwa razy mniej, biedronkowego pluszaka możemy kupić za jedyne 19,99 zł. Maskotki są jednak dostępne dla wszystkich w cenie 49,99 zł.

Łącznie możemy zdobyć aż 8 pluszaków.

gang świeżaków biedronka

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. O maj… A zakupy i tak byś zrobił i tak, więc co szkodzi przy okazji zbierać naklejki na maskotkę? Przecież nie kupujesz maskotki za 600zł bezpośrednio, a możesz ją mieć przy okazji.