Biedronka wydłuża zbieranie naklejek w akcji Gang Fajniaków

gang fajniaków biedronka maskotki naklejki
Maskotki Gangu Fajniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Do kiedy można zbierać naklejki na Gang Fajniaków? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu klientów sieci Biedronka. Mamy dobrą wiadomość! Akcja zbierania naklejek została wydłużona.

Gang Fajniaków w Biedronce cieszy się ogromnym powodzeniem. Do klientów Biedronki trafiło już niemal 6 mln maskotek Fajniaków i ponad 900 tys. książek z ich przygodami. Biedronka zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Do kiedy można zbierać naklejki na Gang Fajniaków?

Gang Fajniaków w Biedronce 2020. Do kiedy?

Kolekcję Fajniaków z Biedronki można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce, teraz do 21 listopada włącznie. Biedronka postanowiła wydłużyć ten termin o trzy dni po to, aby fani Fajniaków mogli zebrać odpowiednią liczbę naklejek i odebrać Gang Fajniaków.

Do kiedy można odbierać maskotki Fajniaków w Biedronce?

Termin odbioru maskotek również został wydłużony i będzie można je odbierać do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Fajniaki można odebrać w sklepie Biedronka w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać ich aż 5.

Dodatkową naklejkę z Gangu Fajniaków za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

• z kartą Moja Biedronka,

• co najmniej jednego warzywa lub owocu,

• produktów z oferty specjalnej,

• dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów w ramach akcji „Kupuj co polskie”, tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.