Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów przed Wigilią, 24 grudnia

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka będzie dłużej czynna przed Wigilią. W ponad 1700 sklepach w dniach poprzedzające Wigilię klienci zrobią zakupy do godz. 23:00 lub dłużej. Sprawdź, do której godziny otwarta Biedronka 24 grudnia.

Biedronka przed Wigilią

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13:00. Jak tłumaczy sieć, decyzja o skróceniu godzin funkcjonowania sklepów w Wigilię została podjęta z myślą o pracownikach, by zapewnić im możliwość spokojnego przygotowania i spędzenia wieczoru wigilijnego w gronie najbliższych.

Biedronka podtrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania sklepów w dni poprzedzające Wigilię. Ponad 1700 placówek sieci jest czynnych do godz. 23:00 lub dłużej. 25 i 26 grudnia br. (sobota, niedziela), a także 1 stycznia 2022 r. (sobota) wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy będą dostępne w poszczególnych placówkach.

Biedronka – godziny otwarcia 22 grudnia

  • Informacje o godzinach otwarcie Biedronki 22 grudnia znajdziesz na witrynie sklepu. W przypadku sklepów czynnych całą dobę, mogą wystąpić przerwy techniczne w godzinach nocnych lub porannych trwające około 30 minut.

Biedronka – godziny otwarcia 23 grudnia

  • Informacje o godzinach otwarcie Biedronki 23 grudnia znajdziesz na witrynie sklepu. W przypadku sklepów czynnych całą dobę, mogą wystąpić przerwy techniczne w godzinach nocnych lub porannych trwające około 30 minut.

Biedronka – godziny otwarcia 24 grudnia, Wigilia

  • Sklepy Biedronka w Wigilię, 24 grudnia, będą czynne do godziny 13:00.

Biedronka – godziny otwarcia 25 grudnia, Boże Narodzenie

  • Sklepy Biedronka w Boże Narodzenie, 25 grudnia, będą zamnięte.

Biedronka – godziny otwarcia 26 grudnia, Boże Narodzenie

  • Sklepy Biedronka w drugi dzień Bożego Narodzenia, 26 grudnia, będą zamknięte.

Zobacz także: Godziny otwarcia McDonald’s w Wigilię i Boże NarodzenieWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.