Biedronka w Tarasach Zamkowych. Otwarcie we wrześniu

tarasy zamkowe lublin
Tarasy Zamkowe w Lublinie | materiały prasowe

Miejsce po delikatesach Alma w Tarasach Zamkowych zajmie sklep Biedronka. Centrum handlowe pozyskało właśnie nowego operatora spożywczego.

 

Z początkiem czerwca Tarasy Zamkowe podpisały umowę z jedną z największych sieci detalicznych w Polsce, należącą spółki Jeronimo Martins Polska. Supermarket spożywczy Biedronka zlokalizowany będzie na poziomie -2, zajmując powierzchnię niemal 1 600 m kw. Zajmie miejsce po sklepie Alma.

 

– Rozpoczęto już prace remontowo – adaptacyjne, mające przygotować lokal do przekazania najemcy. Biedronka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych operatorów spożywczych, o stabilnej pozycji na rynku. To także marka lubiana i popularna wśród lokalnych klientów, doskonale znających jej asortyment i ceny – podkreśla Tomasz Gizicki, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

 

Z chwilą uruchomienia sklepu spożywczego Biedronka, Tarasy Zamkowe będą mogły zaproponować klientom jeszcze szerszą ofertę, związaną z zakupami. Nowy najemca wzbogaca propozycję centrum handlowego o szeroki wybór artykułów spożywczych, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań czy niezwykle popularne, sezonowe produkty.

 

To wszystko, połączone z dotychczasową ofertą zakupową i rozrywkową, bezpłatnym parkingiem w samym sercu miasta, unikalnym, zielonym dachem dostępnym dla odwiedzających, umacnia pozycję Tarasów Zamkowych jako wiodącego centrum handlowego regionu.

 

Otwarcie sklepu zaplanowano na wrzesień 2017.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wiodące centrum handlowe? Nawet felicity czy olimp zlokalizowane daleko od centrum mają większy ruch i lepszą ofertę włączając w to kino i inne atrakcje. W tarasach od początku istnienia część sklepów zaliczyła bankructwo a inne przędą na granicy opłacalności.

    To „samo serce miasta” Jest zadupiem na które trzeba się wybrać jak na wycieczkę zamiast jak np. w przypadku plazy po prostu zajść po drodze idąc przez miasto.

    1. no juz nie przesadzaj. Centrum handlowe jak centrum handlowe, ale fajnie, ze postarali sie o supermarket, bo tego tam brakowało. Ja tam na oferte nie narzekam

  2. Krzysiek ma racje. Ujal bym to nawet ostrzej 😀 a propos tematu, ciekawe kto po biedronce sprobuje swoich sil w galerii widmo 😀