Biedronka uruchamia zakupy przez telefon z dowozem do domu na terenie Lublina

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka uruchamia usługę, która pozwala na zrobienie zdalnych zakupów. Potrzebny jest tylko telefon i specjalna aplikacja. Zobacz, jak zrobić zakupy w Biedronce z dostawą do domu.

Zakupy w Biedronce prze telefon

Bydgoszcz, Toruń, Płock, Rzeszów, Olsztyn i Lublin – w tych miastach już od środy, 22 kwietnia, poprzez aplikację Glovo będzie można kupować produkty z sieci Biedronka. Rozszerzenie systemu o kolejne miasta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, masowo korzystających z tej usługi w największych miastach, w których program ruszył pilotażowo przed dwoma tygodniami.

Zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu

Oferta dostępna przez aplikację Glovo bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

„Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach” – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka zakupy online z dostawą do domu

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach, w tym w Lublinie, będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty skompletują pracownicy, gwarantujący jakość i pełną znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.