Biedronka uruchamia zakupy przez telefon z dowozem do domu na terenie Lublina

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka uruchamia usługę, która pozwala na zrobienie zdalnych zakupów. Potrzebny jest tylko telefon i specjalna aplikacja. Zobacz, jak zrobić zakupy w Biedronce z dostawą do domu.

Zakupy w Biedronce prze telefon

Bydgoszcz, Toruń, Płock, Rzeszów, Olsztyn i Lublin – w tych miastach już od środy, 22 kwietnia, poprzez aplikację Glovo będzie można kupować produkty z sieci Biedronka. Rozszerzenie systemu o kolejne miasta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, masowo korzystających z tej usługi w największych miastach, w których program ruszył pilotażowo przed dwoma tygodniami.

Zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu

Oferta dostępna przez aplikację Glovo bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

„Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach” – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka zakupy online z dostawą do domu

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach, w tym w Lublinie, będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty skompletują pracownicy, gwarantujący jakość i pełną znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.