Wiemy, kiedy otwarcie nowej Biedronki w Lublinie. Będzie zlokalizowana w galerii handlowej

Biedronka w Tarasach Zamkowych | fot. Dominik Wąsik
biedronka tarasy zamkowe

Tarasy Zamkowe zyskały nowego, dużego najemcę. W centrum handlowym 22 września zostanie otwarta Biedronka. Zastąpi ona Almę, która pod koniec ubiegłego roku zawiesiła działalność.

 

Biedronka – jedna z najpopularniejszych marek operatorów spożywczych w Polsce otworzy się w Tarasach Zamkowych. Wielkie otwarcie planowane jest już w piątek 22. września o godzinie 9.

 

Sklep należący do spółki Jeronimo Martins Polska zajmie blisko 1 600 m kw. na poziomie -2  i będzie czynny w takich godzinach jak centrum handlowe, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 i w niedziele od 9:00 do 20:00.

 

– Z chwilą uruchomienia sklepu spożywczego Biedronka, Tarasy Zamkowe będą mogły zaproponować klientom jeszcze szerszą ofertę, związaną z zakupami. Nowy najemca wzbogaca propozycję centrum handlowego o szeroki wybór artykułów spożywczych, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań czy niezwykle popularne, sezonowe produkty – mówi podkreśla Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

 

Sklep Biedronka w Tarasach Zamkowych ma być wyposażony w nowoczesne rozwiązania m.in. instalacje chłodnicze przyjazne środowisku, oświetlenie LED czy regały chłodnicze z wbudowanymi drzwiami.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.