Biedronka rozdaje vouchery na zakupy. Co trzeba zrobić, by je dostać?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Przez cały najbliższy weekend, w tym handlową niedzielę 28 czerwca, klienci Biedronki skorzystają z wielkiej kumulacji promocji. Zakupy w piątek, sobotę i niedzielę zostaną nagrodzone voucherami.

„Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów” – mówi Maciej Łukowski, dyrektor Działu Zakupów i członek zarządu sieci Biedronka

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy – ZASADY, WARUNKI

W ramach znanej akcji „Oszczędzaj Połowę” już w piątek, 26.06, klienci Biedronki kupią karkówkę wieprzową Kraina Mięs pakowaną próżniowo taniej o 50%, a przy zakupie 3 soków pomarańczowych Riviva 1l – 3 kolejne dostaną gratis.

Na sobotniego grilla Biedronka proponuje Kiełbasę Śląską Kraina Wędlin 550g, ponieważ jedno opakowanie będzie gratis przy zakupie dwóch albo udo lub podudzie kurczaka megapaka za 50% regularnej ceny.

W niedzielę w Biedronce przy zakupie 2 wybranych lodów, kolejne 2 klienci otrzymają gratis, do wyboru spośród marki Marletto: na patyku, rożków, w kubeczkach i saszetkach. Na tej samej zasadzie 2+2 w niedzielę będzie można kupić czekolady Milka w gramaturach 250g-300g.

Natomiast przez cały weekend od piątku do niedzieli będzie obowiązywała promocja na arbuza w cenie 99 gr za kilogram.

Weekendowe zakupy trafią również w gust domatorów, majsterkowiczów i klientów zainteresowanych modą. Przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł, będzie premiowany voucherem na kolejne zakupy również o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia.

Wystarczy w piątek kupić jakikolwiek produkt marki Hoffen, np. wentylator podłogowy za 69,90 zł, który może się przydać w nadchodzący, według prognoz upalny, weekend.

W sobotę z kolei sklep sieci Biedronka powinien odwiedzić każdy właściciel domowego warsztatu – kupując produkty Niteo za minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy 3.07.

Z niedzielnych okazji powinni ucieszyć się podążający za trendami w modzie – warto nabyć obuwie lub tekstylia popularnej marki Tom&Rose za minimum 50 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 50 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy 4.07.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.