Biedronka rozdaje darmowe paczki dla noworodków. Jak się zgłosić?

dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Paczka powitalna Dada 2021. Biedronka wraz z marką Dada rusza z kolejną edycją akcji Paczka powitalna Dada kierowaną do świeżo upieczonych rodziców. Jak się zgłosić? Kto może się ubiegać o darmową paczkę od Biedronki? Co się w niej znajduje?

Paczka powitalna Dada 2021 od Biedronki

Akcja „Paczka powitalna Dada” została wprowadzona przez Biedronkę na początku lutego 2020 roku. Wspólnie z marką Dada, Biedronka przekazała paczkę powitalną rodzicom każdego malucha w Polsce, który przyszedł na świat w 2020 roku i został zgłoszony do udziału w akcji „Paczka powitalna Dada”. Łącznie w 2020 roku przekazano ponad 60 tysięcy paczek. Najbardziej popularnymi imionami maluchów, które dostały prezenty, były Julia i Antoni.

„Początek nowego roku to doskonała okazja do podsumowania zeszłorocznej prorodzinnej inicjatywy sieci Biedronka, której pozytywne efekty odczuły dziesiątki tysięcy rodzin w Polsce. Dla Biedronki to wielki zaszczyt wspierać indywidualnie każdą z nich w tym szczególnym dla nich momencie. Również w 2021 roku zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji” – mówi Estera Rink, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Jak otrzymać Paczkę powitalną Dada od Biedronki?

Aby otrzymać od Biedronki bezpłatnie i prosto do domu paczkę produktów marki Dada, wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić dziecko do akcji. W formularzu zgłoszeniowym należy podać takie informacje jak np. data urodzenia dziecka, imię oraz płeć dziecka.

Co znajduje się w Paczce powitalnej Dada?

W skład paczki powitalnej Dada wchodzą:

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2),
  • nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive,
  • papierowe patyczki dla niemowląt Dada.

Dla członków Dada Club przewidziane są również kolejne niespodzianki i dodatkowe zniżki. Paczki dla noworodków dostarczy Poczta Polska.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.