Biedronka przy Zamojskiej zamknięta. Trwa remont sklepu

Remont Biedronki przy ul. Zamojskiej w Lublinie
Remont Biedronki przy ul. Zamojskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Przez blisko dwa miesiące będzie zamknięta Biedronka w Lublinie przy ul. Zamojskiej. Powodem jest remont sklepu, który ma być dostosowany do obecnego standardu sieci.

Biedronka na Zamojskiej zamknięta

Sklep Biedronka przy ul. Zamojskiej 26 w Lublinie został zamknięty na początku października z powodu planowanego remontu. Prace remontowe obejmą m.in. odświeżenie pomieszczenia oraz montaż nowego wyposażenia i elementów oświetlenia LED. Sklep zostanie dostosowany do obecnego standardu sieci Biedronka.

„W trosce o środowisko naturalne wdrożymy proekologiczne rozwiązania technologiczne, takie jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze działające w oparciu o gaz CO2, dzięki którym znacznie zmniejszymy pobór energii elektrycznej i cieplnej. Komfort zakupów zapewni klientom przestronność sali sprzedaży, gdzie znajdą wygodne strefy promocji, warzyw, owoców i kwiatów” – informuje biuro prasowe sieci Biedronka.

W czasie prac remontowych pracownicy zostali przekierowani do pracy w innych sklepach sieci Biedronka oraz korzystają z urlopu wypoczynkowego. Do momentu otwarcia placówki klienci są zapraszani do pobliskich sklepów Biedronka przy:

  • al. Unii Lubelskiej 2 (VIVO Lublin),
  • ul. Okopowej 3 (Sanitas)
  • ul. Lipowej 1 (Astoria)
  • ul. Wolskiej 8A.

Zobacz także: Biedronka Lublin – lista sklepów: aktualne godziny otwarcia

Ponowne otwarcie sklepu przy ul. Zamojskiej zostało zaplanowane na grudzień.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.